Warning: Undefined array key 1 in /customers/e/b/9/twojsukcesuk.co.uk/httpd.www/plugins/system/k2/k2.php on line 702 Oferta pracy w branży ubezpieczeniowej – KONSULTANT FINANSOWY
04192024Fri
AktualizacjaTue, 05 Apr 2022 10am

Oferty pracy

Oferta pracy w branży ubezpieczeniowej – KONSULTANT FINANSOWY

Profit Tree Ltd. jest firmą pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego należącą do Profit Tree Group, w skład którego wchodzą m.in. Profit Tree Limited, Lidertax oraz Profit Tree Finance. Grupa Profit Tree posiada 10 placówek w Wielkiej Brytanii oraz 2 back-office w Polsce, w których pracuje łącznie ponad 130 pracowników.

Celem Grupy jest profesjonalne doradztwo w zakresie brytyjskich ubezpieczeń, kredytów hipotecznych oraz księgowości. W realizacji tego celu najważniejsi są pracownicy, dlatego Profit Tree nieustanie dba o ich rozwój oraz fachową wiedzę, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom i potrzebom rynku.

W związku z rozwojem Profit Tree Finance Ltd. do naszych biur w Wielkiej Brytanii potrzebujemy osób na stanowisko:

KONSULTANT FINANSOWY

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Oferujemy:

·       Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·       Przyjazną atmosferę pracy z poszanowaniem idei work-life balance

·       Możliwość zdobycia profesjonalnych uprawnień finansowych

·       Wyjazdy integracyjne oraz konferencje firmowe

·       Szkolenia z renomowanymi coachami

·       Atrakcyjne wynagrodzenie

·       Elastyczny czas pracy

Główne zadania:

·       Obsługa aktualnych Klientów Grupy Profit Tree oraz pozyskiwanie nowych

·       Budowanie długoterminowych relacji z Klientami

·       Reprezentowanie firmy na lokalnych eventach

·       Realizacja planów sprzedażowych

Oczekiwania:

·       Język angielski na poziomie co najmniej podstawowym

·       Chęć podejmowania wyzwań, otwartość na zmiany

·       Sumienność, uczciwość i pracowitość

·       Łatwość nawiązywania kontaktów

Więcej informacji można odnaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera w UK

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego fanpejdża

Kalendarz kursów księgowych firmy Polish Matters Consulting Limited

7 marca - 2020
Praktyczna księgowość firmy Limited Edynburg, cz. 1 Więcej informacji »
8 marca- 2020
Praktyczna księgowość firmy Limited Edynburg, cz. 2 Więcej informacji »

Najnowsze i najpopularniejsze

  • Najnowsze

  • Najpopularniejsze